Engineering

Technical Support Team Leader

Tavros
Work Type: Full Time
Κορυφαία εταρεία τεχνολογίας, στα πλαίσια της ραγδαίας ανάπτυξης της, αναζητά στα γραφεία στην Αθήνα:

Κύριες αρμοδιότητες
  • Οργάνωση & καθοδήγηση του τμήματος απομακρυσμένης τεχνικής υποστήριξης
  • Συντονισμός εργασιών με στ'οχο την ομαλή λειτουργία του τμήματος
  • Διασφάλιση και τήρηση διαδικασιών του τμήματος
  • Τεχνική υποστήριξη εταιρικών πελατών
  • Δημιουρ΄για τεχνικών manuals
  • Δημιουργία τακτικών reports
  • Εκπαίδευση συνεργατών & πελατών σε νεά συστήματα και τεχνολογίες
Γνώσεις & προσόντα
  • Κάτοχος πτυχίου ηλεκτρονικού/αυτοματισμών ή/και ηλεκτρολόγου μηχανικού
  • 2 χρόνια ελάχιστη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Team leader
  • Γνώση συστημάτων CCTV, IP CCTV, Access Control, Alarm
  • Άριστη γνώση Ελληνικών & πολύ καλή γνώση Αγγλικών
Δεξιότητες
  • Ικανότητες διοίκησης ομάδας & ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Πάθος για την τεχνολογία
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ομαδικότητα, ευελιξία
Η εταιρεία προσφέρει
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης ζωής & υγείας
  • Εξαιρετικό εργασασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying