Projects

Senior Sales Executive

Tavros
Work Type: Full Time

Είμαστε η Cubitech Systems, κορυφαία εταιρεία σε λύσεις Συστημάτων Ασφαλείας, με γραφεία σε 4 χώρες και υλοποιήσεις έργων σε 18 χώρες παγκοσμίως, μέλος του ομίλου Exagon Blue. Στα πλαίσια της ραγδαίας ανάπτυξης της εταιρείας μας, αναζητούμε για τα γραφεία μας στην Αθήνα:

Κύριες αρμοδιότητες:

Δημιουργία, Ανάπτυξη και Διαχείριση πωλήσεων των λύσεων και υπηρεσιών της εταιρίας σε Μεγάλους Πελάτες στην Ελλάδα

Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών σχέσεων με νέους και υφιστάμενους Πελάτες

Καθημερινή δυναμική δραστηριότητα με σκοπό την επίτευξη των στόχων πωλήσεων

Ανάλυση και παρουσίαση των οικονομοτεχνικών προτάσεων της εταιρίας

Συνολικό ownership του κύκλου πωλήσεων από την εύρεση νέων δυνητικών πελάτων και την αρχική επαφή, έως τη διαπραγμάτευση και το κλείσιμο των συμφωνιών

Προετοιμασία τακτικών αναφορών της προόδου και προβλέψεων χρησιμοποιώντας τα κατάλληλα εταιρικά εργαλεία

ΓνώσειςΠροσόντα & Δεξιότητες:

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 χρόνια σε αντίστοιχη θέση στον τομέα της Τεχνολογίας και στις πωλήσεις Λύσεων & Υπηρεσιών

Πτυχιούχος ΑΕΙ / ΤΕΙ

Άριστη γνώση Ελληνικών, Αγγλικών και M/S Office

Δεξιότητες:

Έφεση στη δημιουργία και ολοκλήρωση ευκαιριών πωλήσεων

Ισχυρές επικοινωνιακές, διαπραγματευτικές, οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες

Ομαδικό πνεύμαcan-do attitudeευελιξία

Η εταιρεία προσφέρει:

Ανταγωνιστικό και πλήρες πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών

Εταιρικό αυτοκίνητοlaptop και κινητό τηλέφωνο

Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης ζωής και υγείας

Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying