Sales

B2B Sales Assistant

Tavros
Work Type: Full Time

Στα πλαίσια της δυναμικής ανάπτυξής μας, αναζητούμε για τα γραφεία μας στην Αθήνα:

Sales Assistant για το τμήμα Πωλήσεων Χονδρικής

Κύριες αρμοδιότητες

  • Διαχείριση εισερχομένων μηνυμάτων, αιτημάτων, προσφορών, παραγγελιών, αποθεμάτων
  • Υποστήριξη του τμήματος στις καθημερινές ενέργειες πώλησης
  • Ενημέρωση υφιστάμενου πελατολογίου για νέα προϊόντα, προσφορές και τεχνολογίες
  • Διερεύνηση της Αγοράς και των ευκαιριών πώλησης
  • Τακτικό reporting

ΓνώσειςΠροσόντα & Δεξιότητες

  • Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε τμήμα εσωτερικών πωλήσεων, ή εξυπηρέτησης πελατών. Εμπειρία στον κλάδου θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού H/Y & ERP (κατά προτίμηση Entersoft)
  • Καλή γνώση αγγλικών, επιπέδου Lower τουλάχιστον
  • Πτυχίο AEI/ΤΕΙ επιθυμητό

Δεξιότητες :

  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργανωτικό πνεύμα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Επικοινωνιακός και υπεύθυνος χαρακτήρας
  • Ενδιαφέρον για την τεχνολογία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερές αποδοχές
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης ζωής και υγείας
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Εάν επιθυμείτε μία δυναμική και δημιουργική καριέρα και έχετε τις παραπάνω προϋποθέσεις, θέλουμε να σας γνωρίσουμε. Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying