Projects

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Tavros
Work Type: Full Time
Είμαστε η Cubitech Systems, κορυφαία εταιρεία σε λύσεις Συστημάτων Ασφαλείας, με γραφεία σε 4 χώρες και υλοποιήσεις έργων σε 18 χώρες παγκοσμίως, μέλος του ομίλου Exagon Blue. Στα πλαίσια της ραγδαίας ανάπτυξης της εταιρείας μας, αναζητούμε για τα γραφεία μας στην Αθήνα:

                                                                                                                       Τεχνικού εγκαταστάσεων συστημάτων ασφαλείας.

Καθήκοντα – αρμοδιότητες
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων ασφαλείας (CCTV, Access control, Συναγερμοί)
  • Υποστήριξη βλαβών εγκαταστάσεων
  • Συστήρηση συστημάτων ασφαλείας

Απαραίτητα προσόντα
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών στην εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων ασφαλείας
  • Άριστη γνώση Η/Υ και δικτύων
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης
  • Ικανότητα διαχείρισης συνεργείων
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα, προγραμματισμού εργασιών και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Επικοινωνιακός, οργανωτικός, ευχάριστος χαρακτήρας

Η εταιρεία προσφέρει
  • Ανταγωνιστικό και πλήρε πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης ζωής και υγείας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying