Engineering

Projects Back Office Support

Tavros
Work Type: Full Time

Είμαστε η Cubitech Systems, κορυφαία εταιρεία σε λύσεις Συστημάτων Ασφαλείας, με γραφεία σε 5 χώρες και υλοποιήσεις έργων σε 26 χώρες παγκοσμίως, μέλος του ομίλου Exagon Blue. Στα πλαίσια της ραγδαίας ανάπτυξης της εταιρείας μας, αναζητούμε για τα γραφεία μας στην Αθήνα:

Projects Back Office Support

Κύριες αρμοδιότητες
  • Υποστήριξη τμήματος έργων
  • Επικοινωνία με τεχνικές ομάδες και συνεργεία σχετικά με τα έργα
  • Παρακολούθηση & διεκπεραίωση εργασιών των συνεργείων
  • Εισαγωγή και έλεγχος πληροφοριών στο σύστημα
  • Καταχώρηση, επεξεργασία και ενημέρωση δεδομένων
  • Έλεγχος & καταγραφή δεδομένων στο σύστημα για την εξασφάλιση της ακρίβειας της πορείας των έργων

Γνώσεις, Προσόντα & Δεξιότητες

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση στον τομέα της Τεχνολογίας
  • Εμπειρία στον τομέα των Συστημάτων Ασφαλείας θα εκτιμηθεί επιπρόσθετα
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Άριστη γνώση Ελληνικών, Αγγλικών και M/S Office

Δεξιότητες

  • Ισχυρές επικοινωνιακές, οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα, can-do attitude, ευελιξία

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό και πλήρες πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Εταιρικό laptop και κινητό τηλέφωνο
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης ζωής και υγείας
  • Εξαιρετικό εργσιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Εάν επιθυμείτε μία δυναμική και δημιουργική καριέρα και έχετε τις παραπάνω προϋποθέσεις, θέλουμε να σας γνωρίσουμε. Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying